Formacionet zyrtare: Real Madrid – PSG

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – PSG

Real Madrid dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Lexo tjetër  FIFA ua jep stemën ekskluzive 6 klubeve evropiane, ja kush janë ato