Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Porto – Liverpool

Porto dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Lexo tjetër  Gjesti i fair-playt në Argjentinë, a do të vepronin kështu Ronaldo e Messi (video)