Ferronikeli nënshkruan edhe për një vit me këtë lojtar (Foto)

Yll Hoxha do të jetë pjesë e KF Ferronikelit edhe për një vit, kështu është bë publike përmes një njoftimi zyra të KF Feronikelit, transmeton Drenica Press.

Pas takimit me Presidentin Naser Rama dhe Nënkryetarin e parë Agim Kastrati, futbollisti Yll Hoxha ka vendosur të vazhdoj me KF Ferronikelin edhe për një vit. Ai u shpreh i kënaqur me ecurinë dhe kushtet që klubi ofron. Vlen të përmendet se Ylli është pjesë përbërëse e mesfushës së KFFerronikelit dhe bart fanellën me numrin 99, thuhet në njoftimin e klubit. /Drencia Press/

Image may contain: 4 people, indoor

Lexo tjetër  Gjuriq niset drejtë Merdares (Video)