Feronikeli-Hajvalia, rezultat i pabesueshëm

KF Feronikeli ka mposhtur KF Hajvalinë me rezultat 6-1.

Golat për Niklin i kanë shënuar Hoti, Hoxha, Milicaj, Razad, Milicaj dhe Gërbeshi.

Golin e vetëm për miqtë e ka shënuar Kqiku.

Pas javës së 22-të, Nikli ka 48 pikë, tri më pak se Trepça ’89 në vend të parë./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Barça në epërsi, Messi me supergol (video)