Edi Rama shijon perëndimin e diellit me të birin në qafë (Foto)

Kryeministri Rama ka postuar një foto të veçantë nga pushimet e tij në Instagram.

Në foto ai shfaqet me të birin gjatë perëndimit të djeshëm, teksa është duke ecur me Zahon në qafë.

Kanë veshur të dy bluza pambuku të bardha, por nuk kanë rënë në modën e veshjes identike.

Bluza e Ramës në të vërtetë mban të shkruar një emër dhe një numër, Pharrell 73.

Lexo tjetër  Prej këtij njeriu bota na quan “Albania”