Drenica vazhdon me transfere (FOTO)

Portieri Arion Ymeri e ka vazhduar edhe për një vit kontratën me klubin e Drenicës.

Ymeri do të vazhdojë të jap kontribut për fanellën e Drenicës edhe edicionin e ri të garave 2017/2018. 

“Portieri skenderajas, Arion Ymeri, ka vazhduar me klubin edhe për një vit. Ymeri është portier i cili ka dal nga Shkolla e Futbollit e klubit tonë, dhe ka dhenë kontribut të madh për fanellën e klubit tonë. Ymeri do të vazhdojë të jap kontribut për fanellën e Drenicës edhe edicionin e ri të garave 2017/2018. Klubi vazhdon ende punën intensive deri në kompletimin e skuadrës”, thuhet në njoftimin zyrtar nga klubi i Drenicës.

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Lexo tjetër  Skenderaj, vijnë lajme të mira për KF Drenicën, fillojnë përforcimet e para këta janë emrat e rinjë (FOTO)