Drenica – Llapi, ndeshja mbyllet me këtë rezultat

KF Drenica ka shënuar fitoren e radhës në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Drenicasit kanë mposhtur llapjanët me rezultat 2-0, shkruan Drenicapress.

Golat për klubin nga Skenderaj i kanë shëuar Taulant Dajaku dhe Kreshnik Lushtaku.

Me këto tre pikë të reja, Drenica renditet e shtat me 25 pikë, kurse Llapi mbetet në vendin e katërt me 40 pikë./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Mourinho preferon Sandron para Rose dhe Gaya