Drenica-Ferizaji, rastet dhe goli (video)

KF Drenica është kualifikuar në gjysmëfinale të Digitalb kupës së Kosovës, pasi e mposhti Ferizajn me rezultat minimal 1-0, në “Bajram Aliu”.

Në pjesën e parë, vendasit dominuan lojën dhe ishin më kërkues me ç’rast edhe arritën të shënojënë, ndërkaq pjesa e dytë, dha një tjetër pasqyrë, me mysafirët më sulmues, për shkak të disavantazhit prej një goli.

Lexo tjetër  UEFA publikon oraret e ndeshjeve të “Euro 2016′, ja kur luan Shqipëria