Drenas, nis asfaltimi i dy rrugëve (Foto)

Filluan punimet në asfaltimin e rrugëve në Llapushnik dhe Baicë-Tërstenik

Në vazhdën e projekteve të financuara nga Komuna e Drenasit, filluan punimet në projektet e asfaltimit të rrugëve në fshatin Llapushnik përkatësisht Lagja Haxhia dhe në fshatin Baicë që lidhet me fshatin Tërstenik të Komunës së Drenasit, transmeton drenicapress.info

Këto projekte financohen nga Komuna e Drenasit me qëllim që qytetarëve të komunës sonë t’iu lehtësohet jetesa me asfaltimin e rrugëve cilësore. /Drenica Press/

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: sky, outdoor and natureImage may contain: sky, outdoor and nature

Lexo tjetër  Ju kujtohet Elona nga Skenderaj që vdiq në aksident? Emocionuese çfarë ka bërë sot mësuesja e saj (FOTO)