Drenas, drejtori i Arsimit dhe drejtorë të shkollave në takim punues (Foto)

Ka përfunduar takimi punues në komunën e Drenasit me drejtorët e shkollave, mësimdhënësit dhe koordinatorët e cilësisë të kësaj komune për implementimin e portalit Busulla.com dhe modulit për Orientimin në Karrierë, transmeton drenicapress.info

Këtë takim e mbylli Z. Tafil Halilaj, drejtor i DKA-së në Drenas, duke i falënderuar të gjithë të pranishmit për angazhimin e tyre dhe duke i inkurajuar ata që të vazhdojnë punën e tyre dhe të implementojnë aktivitetet për Orientim në Karrierë./Drenica Press/

Image may contain: 16 people, people sitting and indoor

Image may contain: 2 people, indoorImage may contain: 5 peopleImage may contain: 12 people, indoorImage may contain: 1 person, sitting, drink and indoor

Lexo tjetër  Therret me thikë një turist amerikan në Ohër