Dortmundi pas mbrojtësit të njohur nga Seria A

 

Borussia Dortmund po vazhdon të kërkoj futbollistët për të përforcuar radhët e veta.

Sipas Premium Sport, skuadra e Dortmundit ka bërë ofertë për Lichtsteiner që ta sjell në Bundesliga.

Zvicerani e ka humbur vendin e titullarit te Juve pas ardhjes së Dani Alves, dhe një mundësi largimi është e mundshme pasi Lichtsteiner është mësuar të luaj titullar./Drenicapress.info/

Dormtundi ofertë zyrtare për Lichtsteiner

Lexo tjetër  Atletico Madrid fituesi i UEFA Europa League për sezonin 2017/18 (VIDEO)