Digjet një veturë në Prishtinë (Foto)

Një veturë është kapluar nga zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen “Pejton” të Prishtinës.

Zjarrfikësit dhe Policia e Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Nuk raportohet për të lënduar ndërsa zjarrfikësit kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin./Indeksonline/

Lexo tjetër  Bekim Jashari tregon pse vendosi të kandidoi për kryetar të Skenderajt, flet për tërheqjen e PDK’së