Digjet një veturë në Prishtinë (Foto)

Një veturë është kapluar nga zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen “Pejton” të Prishtinës.

Zjarrfikësit dhe Policia e Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Nuk raportohet për të lënduar ndërsa zjarrfikësit kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin./Indeksonline/

Lexo tjetër  Ramush dhe Anita Haradinaj tregojnë sfidat e jetës