Derbi në futboll sot luhet në Drenas

Derbi i xhiros së katërt në VALA Superligën e futbollit të Kosovës luhet sot në Drenas.

Loading...

Prej orës 16:30 në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, KF Feronikeli pret Llapin, raporton Drenicapress.

Të dyja ekipet kanë pikë të njejta në tabelë dhe renditen në dy vendet e para, prandaj pritet një lojë shumë e fortë për tre pikë./Drenicapress.info/