Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje bën selfie në fshatin e Hashim Thaçit (FOTO)

Deputeti i Lëvizjes vetëvendosje, Fisnik Ismajli, ka zgjedhur një mënyrë të pazakontë për të bërë fushatë për zgjedhjet e 22 tetorit, shkruan Drenicapress.

Deputeti Ismaili në mitingjet zgjedhore të VV-së po shkon me bicikletë.

Pas Podujevës dhe Vushtrrisë, Fisi dje ishte dhe në Skënderaj. Ishte edhe në fshatin e presidentit Thaçi, Burojë, ku ka shkrepur edhe një selfie!/Drenicapress.info/

Fotografia e Fisnik Ismaili

Lexo tjetër  O’ Connell: Zgjedhjet në Drenas, themeli i demokracisë