Bunjaku: Nëse ky futbollist i Kosovës vazhdon kështu, unë nuk do ta ftojë më!

Albert Bunjaku, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën.

Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Islandës do të zhvillohet në stadiumin ‘Loro Boriçi’ në Shkodër, duke filluar në orën 20.45, në kuadër të xhiros së pestë të grupit I të kualifikimeve për Kampionatin Botëror në futboll.

“Herolind Shala është ftuar sepse edhe ka luajtur mirë në ndeshjen e kaluar me Turqinë. Mirëpo, ai duhet të ngrit nivelin sepse konkurrenca është e madhe. Nëse ai vazhdon në këtë mënyrë, nuk do të ftohet për ndeshjen e ardhshme”.

Lexo tjetër  Të mërkuren luan Drenica, ky është kundërshtari