Bashkëshortet e Messit dhe Suarezit hapin dyqan (Foto)

Leo Messi dhe Luis Suarez janë miq të mëdhenj edhe jashtë fushës së blertë.

E një gjë e tillë mund të thuhet edhe për dy bashkëshortet e tyre, Antonella Roccuzzo dhe Sofia Balbi.

Ato e kanë hapur së bashku një dyqan të ri.

Në hapjen e tij kanë marrë pjesë edhe disa yje tjerë të Barcelonës.

Lexo tjetër  Shënon 20 gola në më pak se dy muaj, "çmend" 28 skuadra