Barcelona i prishë punë Mourinjos në transferimin e top-sulmuesit

Manchester United është në kërkim të Paolo Dybala që këtë sezon nuk po luan rregullisht në skemat e trajnerit Allegri.

Sipas Tuttoport, shitja e Coutinjos te Barcelona për 60 milion euro, ka shtyrë drejtuesit e Juves që të ngrisin çmimin për argjentinasin.

Tani Juve kërkon së paku 150 milion euro, dhe Mourinjo duhet të gjejë fonde./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Zhduket një 14 vjeçar