Barcelona, futbollistët e kërkuar nga Valverde

Barcelona ka ndërruar trajner, me Ernesto Valverden që zëvendëson Luis Enriken e vetëlarguar.

Ish-trajneri i Atletic Bilbaos ka kërkuar transferimin e tre futbollistëve. Dy mbrojtës dhe një mesfushor.

Cezar Aspilicueta i Chelseat, Aymeric Laporte i Bilbaos dhe Marco Verratin e PSG, janë dëshirat e trajnerit të ri të Barcelonës./Drenicapress/

Lexo tjetër  Konfigurohen vazot, Skënderbeu i 12-ti në grupin elitar!