Barcelona-Celta Vigo, golat dhe rastet (VIDEO)

Barcelona është kualifikuar për në fazën tjetër të Kupës së Mbretit.

Blaugranët kanë mposhtur në ndeshjen e dytë Celta Vigon me rezultat 5-0, pasi në të parën e cila  është zhvilluar para një jave ka përfunduar 1-1.

Glat për Barçën i shënuan Messi (x2), Alba, Suarez dhe Rakitiç./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Mbi 200 mijë nënshkrime në peticionin për përsëritjen e ndeshjes Barça – PSG