Arsenali pëson humbje (video)

Arsenali është mposhtur nga WBA me rezultat 3-1 në Premier League.

Golat për WBA i shënuan Dawson (12’), Kanu (56’) dhe Dawson (75’). Golin e vetëm për Arsenalin e shënoi Snachez (15’).

Me këtë humbje, Arsenali mbetet në pozitë të pestë me 50 pikë, 5 më pak se Liverpuli në vend të katërt, vend që dërgon në Ligën e Kampionëve./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Ish-trajneri i Interit me skuadër të re