Arrestohet personi i kërkuar në Drenas

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në orët e vona të ditës së mbrëmshme ka arrestuar një persona.

Në raportim policor thuhej: Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore e Prishtinës -dega Gllogoc është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës.

Rasti është trajtuar si arrestim i personit të kërkuar. /Drenica Press/

Lexo tjetër  Rohan: Kosova ka ushtrinë e saj, FSK-në