Arrestohet në Drenas, përfundon në Dubravë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në qytetin e Drenasit, transmeton drenicapress.info

“Në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Prishtinë, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës”- thuhet në njoftimin e organeve të rendit. /Drencia Press/

Lexo tjetër  Vetëvendosje bën homazhe tek varrezat e Jasharajve