Arrestohet djali i aktorit të njohur

Djali i ish çiftit të famshëm, 57 vjeçarit Sean Penn dhe 51 vjeqares, aktorja Robin Wright, Hooper Jack është arrestuar.

Ai dhe e dashura e tij në veturë u janë gjetur substance narkotike që me recetë u  ipen njerëzve për mungesë të vëmendjes dhe hiperaktivtietit.

Penn i riu që merret me aktrim ka thënë më herët se “Dashuria e afërt” me babain e tij do ta ndihmojë të shërohet nga varësia e drogës.

“Kam shfrytëzuar shumë gjëra. Unë shkova në rehabilitim sepse u zgjova në spital dhe babai im më tha: ‘Zgjedh- shërimin apo stoli në stacionin e autobusit’”, ka thënë Hooper.

Hooper ka filluar të konsumojë substance narkotike pas ndarjes së prindërve në vitin 2010.

Penn dhe ish bashkëshortja  e tij kanë edhe një vajzë 26 vjeçare e cila punon modele.

Lexo tjetër  Bukuroshja 16 vjeçare shpallet “Miss Shqipëri” (Foto)