Ancelotti gjest të madh ndaj Ronaldos që shënoi dy gola ‘offside’ (Foto)

Megjithëse Ronaldo shënoi dy gola “offside”, trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti nuk ishte aspak i zemëruar me Cristiano Ronaldon.

Në fund të ndeshjes tekniku italian ka shkuar dhe i ka dhënë një përqafim të ngrohtë sulmuesit portugez i cili i dha kualifikimin për në gjysmëfinale Real Madridit.

Fotot më poshtë kanë bërë xhiron e botës në rrjetet sociale pasi Ancelotti me gjestin e tij tregoi edhe një herë se është trajner i madh.

Lexo tjetër  Në këtë datë do të zhvillohet meçi i radhës i Haxhi Krasniqit