Aksident tragjik në Drenas, bllokohet rruga deri në Komoran

Një motorist ka mbetur i vdekur afër hekurudhës në Drenas si pasoj e  mjë aksidenti ndërmjet një motori dhe një veture, raporton Drenica Press.

Kjo ka ndikuar që rruga Drenas-Komoran të mbetet e bllokuar për një kohë, çka ka shkaktuar dhe kolona të gjata në rrugë./Drenica Press/

13838223_1157753334300265_1059351358_o

Lexo tjetër  Shpërthim tek ‘Santea’ në Prishtinë, ka edhe të lënduar