Aksident te Liqeni i Badovcit, dy të lënduar (Foto)

Sot në mëngjes ka ndodhur një aksident trafiku në Badovc,  në magjistralen Prishtinë – Gjilan ku janë lënduar dy persona.

Zëdhënsia e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti për Indeksonline tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit dhe si pasojë dy persona janë të lënduar.

Sipas saj të lënduarit janë dërguar menjëherë për tretman mjekësor./Indeksonline/

Lexo tjetër  Ramiz Lladrovci e bën sefte, publikon fotografinë e parë në Instagram