Aksident i rëndë në dalje të Prishtinës (Foto)

Një aksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur rreth orës 13:30 në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.

Në këtë aksident janë ndeshur dy automjete ku njëra prej tyre ka përfunduar e rrokullisur, raporton Indeksonline.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

T
Lexo tjetër  Fëmijët në shkollat e Tiranës konsumojnë hashash