Aksident përballë Al-Petrolit në Vushtrri

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të Al-Petrolit në Vushtrri, dhe afër rrethrrotullimit që lidh me rrugën e Gojbulës.

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura ndërsa ende nuk ka të dhëna zyrtare për të lënduar.

Lexo tjetër  Atë që nuk e bëri shteti dhe komuna, e bëri biznesmeni nga Skënderaj (foto)