Aksident në Vushtrri, vetura me targa të huaja përplasë fëmijën (Foto)

Një fëmijë është përplasur sot nga një veturë në dalje të Vushtrrisë, rrugës që të shpije te fabrika e Llamkos-it.

Fëmija në momentin e goditjes nga vetura me targa të huaja ka qenë duke lëvizur me biçiklete dhe se i njëjti është përcjellë me lëndime drejt emergjencës.

Nuk dihet ende për gjendjen shëndetësore të tij ndërsa në vendin e aksidentit është paraqitur menjëherë policia rrugore e cila po kryen procedurat e nevojshme.

Lexo tjetër  Drenas, ushtron dhunë ndaj gruas, policia e arreston