Aksident në Poklek të Drenasit (FOTO)

Sipas burimeve të portalit Drenica Press një aksident komunikacioni sapo ka ndodhur në orët e mbrëmjes rreth orës tetë në fshatin Poklet të Drenasit, më saktësisht tek pompa e derivateve.

Sipas burimeve tona bëhet e ditur se në vend të ngjarjes ka dalur policia dhe po heton rastin, ndërsa nuk dihet gjëndja e pasagjerëve të përfshirë në këtë aksident. Ndërkaq kolona të gjata janë krijuar si pasoj e këtij aksidenti, ku policia po bën përpjekje që të liroj rrugët për qarkullim./DRENICA PRESS/

 

Lexo tjetër  Ky është plani i policisë për ditën e zgjedhjeve të parakohshme