Aksident komunikacioni në qendër të Drenasit (FOTO)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në qendër të qytetit të Drenasit.

Aksidenti ka ndodhur në orët e pasdites dhe pos dëmeve materiale, nuk është raportuar për të lënduar.

Aksidenti ka shkatuar kaos në kominkacioni deri në ardhjen e policisë./Drenicapress/

 

Lexo tjetër  Kjo është kandidatja për deputete që kujdesej për Kadri Veselin dhe Hashim Thaçin në kohën e luftës (Video)