Aksident i rëndë në Skenderaj, policia raporton për të vdekur

Foto arkiv
Foto arkiv

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Skenderaj-Mitrovicë” të fshatit Klinë e Mesme.

Zëdhënësi i policisë pë rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë se njw veturw me targa vendore ka goditur mbrojtëset e rrugës dhe si pasojë, një person ka vdekur dhe katër janë të lënduar.

Të lënduarit po trajtohen në Spitalin e Mitrovicës.

Poashtu edhe në Drenas në mbrëmje ka ndodhur një aksident, ku veq dëmeve materiale të lënduar nuk ka./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Një 16-vjeçare humb jetën në shinat e trenit