A e dini se si i kanë emrat e vërtetë Gili dhe Mc Beka

Shumë pak prej jush i dini emrat e tyre të vërtetë

Këngtarja e njohur Gili, emrin e saj të vërtetë e ka Fevzie Konushevci ndërsa DJ dhe këngtari i njohur Mc Beka, emrin e tij të vërtetë e ka Bekim Latifi, shkruan “Zëri.info”.

Përndryshe të dy janë shumë të suksesshëm në estradën kosovare dhe mjaftë të dashur për publikun.  /ZËRI

Lexo tjetër  Haliti: Blerta Deliut nuk iu ofrua posti i ministres së Integrimeve