25 vjeçari që u mbyt në Mitrovicë ishte fejuar muajin e kaluar, ja mesazhi prekës nga e fejuara (Foto)

Granit Begu, 25 vjeçari nga Mitrovica ka humbur jetën gjatë ditës së sotme, si pasojë e lëndimeve të pësuara nga rrokullisja e traktorit në një zonë malore të fshatit Kaçandoll të Mitrovicës.

Vdekjen e 25 vjeçarit e ka konfirmuar dhe QKUK, ndërsa rasti është iniciuar edhe në Polici dhe po hetohet si “vdekje aksidentale”.

Graniti ishte fejuar muajin e kaluar, dhe e fejuara e tij, ka postuar një mesazh prekës në facebook, përcjellë “Bota sot”.

“Ki mem mungu per gjithmonë”, ka shkruar e fejuara e Granitin.

Më poshtë gjeni fotot e të riut nga faqja e tij në Facebook, e cila është mbushur me ngushëllime pas lajmit tragjik.

ImageImage
Sponsored by Revcontent
Marifeti I Çuditshëm E Bën Shikimin Tuaj Perfekt 20/20 Në 7 Ditë
Lexo tjetër  Operatorët e pakënaqur me KEK-un dorëzuan 44 ankesa në OSHP